Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
UAB „Traidenis“
  
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius ir talpas iš stiklaplasčio.   Be pavadinimo.jpg

Įmonė pavadinta vieno žymiausio XIII a. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Traidenio vardu.

Misija

rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.


Vizija

tapti patikimiausia ir patraukliausia nuotekų valymo įrenginių gamybos įmone, būti žinoma kaip progresyvi Rytų Europos bendrovė, sutelkusi profesionalų komandą bei turinti pagarbą keliantį tarptautinį įmonių tinklą. 

Vertybės

kokybė, profesionalumas, mokslo laimėjimai ir naujos technologijos, komandinis darbas, pasitikėjimas ir atsakingumas, darbuotojai, partneriškumas.

Įmonės plėtra

Įmonės produkcija gaminama moderniai įrengtuose formavimo ir surinkimo cechuose, taikant naujausias gamybos technologijas. Pastatytas vyniojimo cechas. UAB „Traidenis“ – pirmoji iš Pabaltijo šalių, kuri talpų korpusus aplinkosauginiams įrenginiams (buitinių, paviršinių nuotekų valymo įrenginiams, naftos gaudyklėms, nuotekų siurblinėms, priešgaisriniams rezervuarams ir kt.) pradėjo gaminti vyniojimo technologijos būdu. Tai leido įmonei padidinti gamybinius pajėgumus, sumažinti pagrindinių žaliavų sunaudojimą, stiklaplasčio atliekų kiekį, o kartu sumažinti ir taršą aplinkai.

Visa UAB „Traidenis“ veikla ir produkcija yra apdrausta bendrosios civilinės atsakomybės draudimu. Didėjančios gamybos apimtys ir gausesnis asortimentas bei rinkos poreikiai paskatino įsteigti atstovybes Vilniuje, taip pat Rusijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Ukrainoje, Moldovoje, Kuveite.


Narystė organizacijose ir bendradarbiavimas su mokslo įstaigomis


UAB „Traidenis“ yra Inžinerinės ekologijos asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, „Alternatyvioji akvakultūra“ asociacijų narė. Generalinis direktorius Sigitas Leonavičius yra Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas, „Hanzos  parlamento“ viceprezidentas, Alytaus krašto pramonininkų asociacijos prezidentas, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos viceprezidentas, bei Inžinerinės ekologijos asociacijos viceprezidentas.

UAB „Traidenis“ glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos mokslo ir mokymo įstaigomis (AVAI, VGTU, KTU, ASU), kurių mokslininkai konsultuoja įmonės darbuotojus, padeda diegti naujas nuotekų valymo technologijas. Sigitas Leonavičius nuo 2011m. liepos mėn. yra VGTU Tarybos pirmininkas.


Visuomeninė veikla

Traidenis rūpinasi ne tik švaria aplinka, bet ir dalyvauja Lietuvos socialinėje, kultūrinėje ir švietėjiškoje veikloje: remia socialines programas, skatina novatoriškas jaunimo bei akademinės visuomenės iniciatyvas.

Įmonė yra daugelio talkų organizatorė ir rėmėja: medelių sodinimo, miesto gražinimo ir t.t..

UAB „Traidenis“ kiekvienais metais kartu su įvairių miestų savivaldybėmis organizuoja seminarus vandentvarkos klausimais Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja įvairiose konferencijose, kurių metu pristato naujausias nuotekų valymo įrenginių technologijas, aptaria aktualiausias problemas vandenvalos srityje, teikia pasiūlymus kaip jas išspręsti ir kt. 

LEIDINYS APIE ĮMONĘ   
           
ELGESIO (ETIKOS) KODEKSAS  
           
22.jpg      11.jpg      55.jpg
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.