Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
UAB „Traidenis“ baigia įgyvendinti ES lėšomis finansuojamą projektą „UAB „Traidenis“ konkurencingumo didinimas diegiant santykių su klientais valdymo (CRM) sistemą“
2011 02 25
UAB „Traidenis“ baigia įgyvendinti ES lėšomis finansuojamą projektą „UAB „Traidenis“ konkurencingumo didinimas diegiant santykių su klientais valdymo (CRM) sistemą“

UAB „Traidenis“ baigia įgyvendinti projektą „UAB „Traidenis“ konkurencingumo didinimas diegiant santykių su klientais valdymo (CRM) sistemą“ (projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-01-038).
Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę „E-verslas“ bendrovei suteikta iki 50,00 proc. parama.
UAB „Traidenis” yra sparčiai auganti gamybinė įmonė, nuolat siekianti didinti pardavimus tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Tai skatina integruoti įmonės veiklos vidinius ir išorinius procesus, kad kiekvienas įmonės darbuotojas galėtų gauti reikiamą informaciją jam tinkamu laiku vienoje vietoje, t.y. integruotoje IT sistemoje. Augant įmonei plečiasi ir jos klientų ratas, todėl vis svarbesnis tampa santykių su klientais valdymas.
Pagrindinis projekto tikslas – padidinti UAB „Traidenis” konkurencingumą, integruojant visus įmonės teritorinius ir funkcinius padalinius į bendrą santykių su klientais valdymo (CRM) informacinę sistemą. Dėka projekto įgyvendinimo visi įmonės teritoriniai ir funkciniai padaliniai bus integruoti į bendrą santykių su klientais valdymo (angl. Customer Relationship Management (CRM)) informacinę sistemą.
CRM sistemos diegimas yra svarbus žingsnis modernizuojant įmonės procesus ir sprendžiant šiandien rinkos iškeltus uždavinius. Tai strategija, kurios tikslas sužinoti daugiau apie klientų poreikius ir elgesį, kad būtų galima plėtoti ir stiprinti santykius su jais. UAB „Traidenis" CRM sistemą naudos kaip strateginį procesą, kuris padės geriau suprasti klientus, geriau valdyti informaciją apie klientus ir rinką, ir to pasekoje parduoti produktus ir paslaugas efektyviau. Įdiegta sistema įgalins iš esmės paspartinti strateginių kasdienių įmonės veiklos sprendimų priėmimą, operatyviai gauti tikslesnę informaciją apie įmonėje vykstančius vidinius procesus, efektyviau valdyti išorinius įmonės procesus ir optimizuoti veiklą, padidinti įmonės konkurencingumą ir našumą.
Projekto trukmė – 15 mėnesių.
Daugiau informacijos: www.traidenis.lt; www.esparama.lt

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.