Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Baigiamas įgyvendinti ES lėšomis finansuojamas projektas „UAB „Traidenis” darbo našumo, konkurencingumo ir eksporto didinimas, diegiant pažangius informacinių technologijų sprendimus“
2011 06 10
Baigiamas įgyvendinti ES lėšomis finansuojamas projektas „UAB „Traidenis” darbo našumo, konkurencingumo ir eksporto didinimas, diegiant pažangius informacinių technologijų sprendimus“

UAB „Traidenis“ sėkmingai užbaigė projektą „UAB “Traidenis” darbo našumo, konkurencingumo ir eksporto didinimas, diegiant pažangius informacinių technologijų sprendimus“ (projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-01-064). Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę „E-verslas“ bendrovei suteikta iki 50,00 proc. parama.

UAB “Traidenis” yra sparčiai auganti gamybinė įmonė, nuolat siekianti didinti pardavimus tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Sudėtingos gamybos technologijos, augančios nestandartinių produktų gamybos bei eksporto apimtys reikalauja didelio įmonės resursų valdymo, gamybos ir tiekimo procesų tikslumo.

Dėl šios priežasties buvo priimtas sprendimas įdiegti įmonėje specializuotą įrankį, kuris automatizuotų bei į integruotą visumą susietų vidinius ir išorinius įmonės veiklos procesus.

Pagrindinis projekto tikslas – didinti įmonės darbo našumą, pardavimus ir eksporto apimtis, įdiegiant specializuotą gamybos valdymo e-verslo sistemą. Įgyvendinant šį tikslą, projekto metu UAB "Traidenis" buvo įdiegta specializuota ir pilnai adaptuota įmonės gamybinės veiklos specifikai gamybos valdymo IT sistema, kuri įgalins užtikrinti visų įmonės resursų efektyvų planavimą tiek vienetinių, tiek ir serijinių gamybos procesų atveju.

Specializuotos gamybos valdymo IT sistemos įdiegimas yra svarbus žingsnis modernizuojant įmonės procesus ir sprendžiant šiandien rinkos iškeltus uždavinius. Ši sistema įgalino UAB "Traidenis" automatizuoti gamybos valdymą, padidinti gamybos efektyvumą, darbo našumą bei sumažinti veiklos kaštus. Tai ypač aktualu ekonominio sunkmečio laikotarpiu. Specifiniams nestandartinę ir serijinę gamybą vykdančios įmonės  poreikiams adaptuota gamybos valdymo sistema ne tik palengvins gamybos procesų organizavimą bei kontrolę, tačiau taip pat padidins įmonės konkurencingumą tarptautinėse rinkose, užtikrins ilgalaikį įmonės veiklos tęstinumą.

Projekto trukmė – 18 mėnesių.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.