Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Projektas „Auksinė širdis“
2011 08 23
Projektas „Auksinė širdis“

Labdaros ir paramos fondo „Mes galime“ prezidentė Nijolė Giedraitienė  įteikė padėką UAB „Traidenis“ už paramą projektui „Auksinė širdis“. Projekto metu suteikta parama - buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginys Tauragnuose gyvenančiai šeimai.

LNK socialinio projekto „Auksinė širdis“ tikslas – daugiavaikių šeimų vaikų skurdo ir socialinės atskirties mažinimas.
Projekto pagrindinis uždavinys: solidarumas – bendruomenė, bažnyčia, socialiai atsakingas verslas, mokykla, vietos valdžia, valstybinė institucija ir kiti, siekiantys pagelbėti sunkiai besiverčiančioms daugiavaikėms šeimoms.
Projekto globėjas Algimantas Čekuolis.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.