Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Baigiamas įgyvendinti ES lėšomis finansuojamas projektas „MTTP eksperimentinio cecho ir bandymų laboratorijos kūrimas UAB „Traidenis““
2011 07 26
Baigiamas įgyvendinti ES lėšomis finansuojamas projektas „MTTP eksperimentinio cecho ir bandymų laboratorijos kūrimas UAB „Traidenis““

Šių metų rugsėjo mėnesį UAB „Traidenis“ sėkmingai užbaigia projektą „MTTP eksperimentinio cecho ir bandymų laboratorijos kūrimas UAB „Traidenis“ (projekto Nr. VP2-1.3-ŪM-03-K-01-010). Projekto įgyvendinimui bendrovei suteikta 1.455.989 Lt parama iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Intelektas LT+“.

UAB „Traidenis” yra sparčiai auganti gamybinė įmonė, nuolat siekianti didinti pardavimus tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Didėjant bendrovės gaminamos produkcijos eksportui, kilo poreikis atlikti mokslinius tyrimus, kad technologiškai pranašesni nauji nuotekų valymo įrenginių, talpų sprendimai padėtų didinti įmonės konkurencingumą ir darbo našumą.

Pagrindinis projekto tikslas - didinti UAB „Traidenis“ mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) intensyvumą, sukuriant MTTP infrastruktūrą ir tokiu būdu įtakojant įmonės plėtrą, konkurencingumo ir darbo našumo augimą. Įgyvendindama šį tikslą, įmonė projekto metu įsigijo modernią įrangą bei įrengimus, skirtus kurti naujiems bei tobulinti šiuo metu gaminamus produktus.

Bendrovės vadovas Sigitas Leonavičius įsitikinęs, kad nuosekliai vykdomi moksliniai tyrimai prisidės prie inovacinės aplinkos Lietuvoje gerinimo, bus kuriama daugiau mokslo žiniomis paremtų technologijų, o projekto įgyvendinimo dėka padidės UAB „Traidenis“ inovacinės veiklos mastai bei MTTP veiklos efektyvumas -  tai yra pagrindinės sėkmingos tolesnės įmonės plėtros prielaidos.

Šiuo metu „Traidenyje“ dirba nemažai jaunų specialistų, išsilavinimą įgijusių Aleksandro Stulginskio, Vilniaus Gedimino technikos ir Kauno technologijos universitetuose, keli darbuotojai siekia daktaro laipsnio. Įmonės vadovai tikisi, kad projekto vykdymo pasekoje per trejus metus po projekto įgyvendinimo, įmonės MTTP veiklos išlaidos padidės 235 proc. lyginant su 2007 metais, bus sukurtos 32 ilgalaikių tyrėjų ir pagalbinio personalo darbo vietos.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.