Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Apdovanojimai Lenkijoje
2012 03 07
Apdovanojimai Lenkijoje
„Traidenis-Pol“ įmonė  šiais metais Lenkijoje buvo įvertinta keliais svarbiais apdovanojimais už UAB „Traidenis“ gaminamą NV tipo buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginį.  Šis gaminys Lenkijoje buvo pripažintas  „Metų kokybe 2011“, o š.m. vasario mėnesį Gliwece ir Sosnowiec miestuose vykusiose statybos parodose buvo įvertintas diplomais ir medaliais.  

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.