Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Tarptautinė aplinkosaugos paroda IFAT ENTSORGA 2012
2012-05-15
Tarptautinė aplinkosaugos paroda IFAT ENTSORGA 2012
Š.m. gegužės mėn. 7-11 d. UAB „Traidenis“, vienintelė įmonė iš Lietuvos, dalyvavo 17-oje tarptautinėje pasaulinio lygio aplinkosaugos ir atliekų tvarkymo parodoje IFAT ENTSORGA 2012, kuri vyko Miunchene (Vokietijoje). Nagrinėdama vandens, nuotekų, atliekų ir jų tvarkymo temas IFAT ENTSORGA tapo vedančiąja šios srities paroda. Tai svarbiausias aplinkosaugos renginys pasaulyje, kuriame mokslo ir verslo atstovai dalijasi patirtimi. 
UAB „Traidenis“ šioje parodoje 42 m² stende prisistatė kaip gamybinių paslaugų įmonė, gaminanti įvairias stiklaplasčio talpas pagal užsakovo pateiktas specifikacijas. Stende lankėsi partneriai iš Danijos, Švedijos, Lenkijos, su kuriais aptarti tolimesni veiklos planai ir bendradarbiavimo perspektyvos. Parodos lankytojai iš įvairių šalių domėjosi įmonės gaminamais buitinių, paviršinių, pramoninių nuotekų valymo įrenginiais, įvairiomis talpomis. Ypatingai buvo jaučiamas susidomėjimas talpomis, kurios skirtos geriamam vandeniui laikyti. 
Parodos metu užmegzti kontaktai ir pradėtos derybos dėl bendradarbiavimo ir produkcijos eksporto į įvairias šalis.

Parodos statistika: 
Dalyvių skaičius:             2 939 iš 54 šalių  
Lankytojų skaičius:    125 000 iš 180 šalių 
Plotas:                          215 000 m² 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.