Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
TECHNO TAKATSUKI CO., LTD. vadovų iš Japonijos vizitas
2012-05-14
TECHNO TAKATSUKI CO., LTD. vadovų iš Japonijos vizitas
Š. m. gegužės 14 d. įmonėje lankėsi TECHNO TAKATSUKI CO., LTD. prezidentas Nozomu Kawasaki ir tarptautinio marketingo grupės vadovas Kyosuke Wakimoto, su kuriais užmegzti kontaktai š.m. gegužės 7-11 d. Miunchene vykusioje pasaulinėje parodoje Ifat Entsorga 2012.    
Vadovai atvyko pristatyti įmonę ir jos gaminamas Hiblow tipo orapūtes (naujoves, pranašumus ir technines šių orapūčių charakteristikas). Šiuo metu vyksta derybos dėl didelių kiekių importo, kadangi orapūtės yra komplektuojamos kartu su buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiais individualiems namams.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.