Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Svečiai iš Moldovos Respublikos
2012-05-18
Svečiai iš Moldovos Respublikos
Š.m. gegužės 15-17 d. įmonėje viešėjo svečiai iš Moldovos Respublikos: Tarptautinio informacinio energetikos mokslo centro „Zeia“ viceprezidentas Vasile Zgardan, projektavimo instituto direktoriaus pavaduotojas Vasili Virlan, „Iurion Consulting Grup" įmonės atstovai Ion Ciornii ir Iurie Cerbari. Susitikimo metu aptarti artimiausi bendros veiklos planai ir bendradarbiavimo perspektyvos.

Komentarai (0)

Komentuoti



Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.