Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
LR Garbės konsulo Hong Konge ir Makao vizitas
2012-06-11
LR Garbės konsulo Hong Konge ir Makao vizitas
Š.m. birželio 10 d. įmonėje lankėsi LR Garbės konsulas Hong Konge ir Makao - Raj Sitaldas Motwani kartu su LR Užsienio reikalų ministerijos Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento patarėju Gvidu Kerušausku, kuris 2007 – 2011 metais dirbo komercijos atašė Kinijoje. Svečiai susipažino su įmonės produkcija, nuotekų valymo įrenginių gamybos technologijomis, domėjosi UAB „Traidenis“ gamybiniais pajėgumais. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.