Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Objektas Slovėnijoje
2012-07-10
Objektas Slovėnijoje
Baigiamas įgyvendinti Lindstrom skalbyklos nuotekų valymo įrenginių projektas Logotec mieste, Slovėnijoje. UAB „Traidenis“ atliko skalbyklos nuotekų valymo įrenginių (flotatoriaus, srauto išlyginimo rezervuaro, dumblo tankintuvo) projektavimo, gamybos ir montavimo darbus. Šiuo metu vyksta paleidimo -derinimo darbai. Maksimalus skalbyklos našumas 210 m³/d, optimalus - 14m³/val. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.