Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
2012-07-11
Nauji gaminiai
UAB „Traidenis“ rinkai siūlo naują produkciją: surenkamas antžemines talpas iš stiklaplasčio nuo 100 iki 5000 m³ bei talpas geriamam vandeniui, kurių vidinė sienelė padengiama specialia medžiaga, tinkama sąlyčiui su geriamuoju vandeniu. Talpos buvo testuojamos nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos cheminių tyrimų skyriuje. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.