Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Vizitas Tatarstane
2012-11-27
Vizitas Tatarstane
Lapkričio 20-22 d. Lietuvos ambasada Rusijos Federacijoje surengė verslo misiją į Tatarstano Respubliką, kurioje dalyvavo UAB „Traidenis“ pardavimų vadovas Andrey Smolentsev. Delegacijai vadovavo Lietuvos ambasadorius Rusijos Federacijoje Renatas Norkus.
Delegacija susitiko su Tatarstano Respublikos prezidentu Rustamu Minnichanovu, buvo aptartos Lietuvos ir Tatarstano ūkių aktualijos, dvišalio ekonominio bendradarbiavimo apimtys ir naujos galimybės.
Prezidentas Minnichanovas pristatė naujausius projektus naftos perdirbimo, informacinių technologijų srityse ir vykdomas plataus mąsto investicijas į infrastruktūrą, besiruošiant Universiadai 2013 m.
Kiekvienas Lietuvos delegacijos dalyvis turėjo galimybę individualiai pristatyti savo verslo interesus ir projektus Tatarstano Respublikoje.
Lietuvos delegacija Kazanėje lankėsi Informacinių technologijų parke, Universiados 2013 miestelyje, susitiko su Tatarstano pramonės ir prekybos ministerijos, Kazanės miesto užsienio ryšių ir turizmo komiteto, Tatarstano Prekybos ir pramonės rūmų atstovais. Verslo misijos metu gauta daug naudingos informacijos, užmegzti nauji tiesioginiai kontaktai su aukščiausio lygio Tatarstano Respublikos, verslo asociacijų ir įmonių vadovais.
Plačiau apie vizitą rusų k. skaitykite čia.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.