Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
2013-04-18
Vizitas
Š.m. balandžio 17d. įmonėje viešėjo Alytaus regiono buhalterių asociacija. Asociacijos narės lankėsi įmonėje įkurtoje laboratorijoje, gamybiniuose (vyniojimo, formavimo ir surinkimo) cechuose, stebėjo talpų, nuotekų valymo įrenginių gamybos procesą. Daugiausia dėmesio sulaukė įmonėje naudojamos pažangios gamybos technologijos, automatizuotas pjaustymo robotas, gaminami buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai, išskirtinio diametro talpos ir kt. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.