Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Moldovos aplinkos ministro vizitas
2013-09-16
Moldovos aplinkos ministro vizitas
 Š. m. rugsėjo 15 d. įmonėje lankėsi Moldovos aplinkos ministras Gheorghe Salaru. Vizito metu ministras susipažino su UAB „Traidenis" nuotekų valymo įrenginių gamybos technologijomis, produkcijos asortimentu, aptartos problemos vandentvarkos srityje, apžiūrėjo Ąžuolinių, Upytės gyvenvietėse UAB „Traidenis“ sumontuotus nuotekų valymo įrenginius. Plačiau apie vizitą www.lzinios.lt  

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.