Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
UAB „Traidenis“ užbaigė projekto įgyvendinimą pagal priemonę „Inočekiai LT“
2013-10-31
UAB „Traidenis“ užbaigė projekto įgyvendinimą pagal priemonę „Inočekiai LT“
es_logo.jpg

UAB „Traidenis“ sėkmingai užbaigė projekto „Flotacijos metodo taikymo skalbyklų nuotekų valymui galimybių studija ir flotatoriaus skysčio –oro emulsijos optimalių parametrų skalbyklos nuotekoms valyti tyrimai“ (projekto Nr. VP2-1.3-ŪM-05-K-02-018) įgyvendinimą. 

Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ įgyvendinimo priemonę VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT“ bendrovei suteikta iki 16000 Lt ES parama.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.