Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Svečiai iš Tadžikistano
2013-11-29
Svečiai iš Tadžikistano
Š. m. lapkričio 28 d. įmonėje viešėjo Tadžikistano mokslų akademijos vandens problemų, hidroenergetikos ir ekologijos instituto vyr. moksliniai bendradarbiai Kamol Nuraliev ir Munimdzhon Abdusamatov. Svečiai susipažino su nuotekų valymo įrenginių, talpų gamybos technologijomis ir gaminama produkcija, apžiūrėjo Ąžuolinų gyvenvietėje bei Vazgaikiemyje  UAB „Traidenis“ sumontuotus nuotekų valymo įrenginius.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.