Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
KTU karjeros dienos
2014-03-06
KTU karjeros dienos
Š. m. kovo 5 d. UAB „Traidenis“ technikos direktorius G. Vinikaitis ir inžinierius technologas V. Gerasimovas dalyvavo įmonių ir studentų kontaktų mugėje „KTU Karjeros dienos 2014“, kurios metu studentai turėjo galimybę prisistatyti įmonės atstovams, palikti savo CV ar susitarti dėl būsimos praktikos/darbo vietos,  susipažinti su įmonės veikla. 

UAB „Traidenis“ jau eilę metų bendradarbiauja su KTU įgyvendinant bendrus projektus, o KTU absolventai sėkmingai dirba įmonėje inžinieriais, technologais, konstruktoriais ar kt. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.