Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Tarptautinė aplinkosaugos paroda IFAT 2014
2014-05-14
Tarptautinė aplinkosaugos paroda IFAT 2014
Š.m. gegužės mėn. 5-9 d. UAB „Traidenis“ dalyvavo 18-oje tarptautinėje pasaulinio lygio aplinkosaugos ir atliekų tvarkymo parodoje IFAT 2014, kuri vyko Miunchene (Vokietijoje). Tai svarbiausias aplinkosaugos renginys pasaulyje, kuriame mokslo ir verslo atstovai dalijasi patirtimi vandens, nuotekų, atliekų tvarkymo ir kt. srityse. 
UAB „Traidenis“ šioje parodoje 42 m² stende prisistatė kaip gamybinių techninių paslaugų įmonė, gaminanti įvairias stiklaplasčio talpas pagal užsakovo pateiktas specifikacijas. Stende lankėsi partneriai iš Danijos, Švedijos, Lenkijos, su kuriais aptarti tolimesni veiklos planai ir bendradarbiavimo perspektyvos. Parodos lankytojai iš įvairių šalių domėjosi įmonės gaminamais nuotekų valymo įrenginiais, surenkamomis talpomis bei stogais ir kt. įvairios paskirties talpomis. 
Parodos metu užmegzti kontaktai ir pradėtos derybos dėl bendradarbiavimo ir produkcijos eksporto į įvairias šalis.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.