Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
2014-05-22
Vizitas
 Š. m. gegužės 22 dieną įmonėje lankėsi Baltarusijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadoriaus Lietuvoje Aleksandras Korolis, susipažino su nuotekų valymo įrenginių, talpų gamybos technologijomis bei gaminama produkcija. Svečią priėmė UAB „Traidenis“ technikos direktorius Gintaras Vinikaitis. 
UAB „Traidenis“ jau daugiau nei 18 metų glaudžiai bendradarbiauja su Baltarusijos bendrovėmis, įgyvendina šioje šalyje įvairius vandenvalos projektus, palaiko ir prisideda prie Lietuvos bei Baltarusijos prekybinių ir ekonominių ryšių gerinimo.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.