Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
„Pasiekimai aplinkosaugoje“
2014-06-11
„Pasiekimai aplinkosaugoje“
Tradiciniame „Pasiekimai aplinkosaugoje“ konkurse, kurį kasmet rengia Aplinkos ministerija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Aplinkos vadybos ir audito institutas bei Inžinerinės ekologijos asociacija, UAB „Traidenis“ gaminama uždara recirkuliacinė žuvų auginimo sistema pripažinta palankiausiu aplinkai produktu. UAB „Traidenis" nominacijoje „Tarptautinis bendradarbiavimas" pelnė apdovanojimą už tarptautinį bendradarbiavimą kuriant šiuolaikinį produktą - nuotekų valymo įrenginį NV-T Comfort.   
Apdovanojimai buvo įteikti Pasaulinės aplinkos dienos minėjimo renginyje, kurį organizavo Aplinkos ministerija.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.