Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
2015-04-10
„Resta“
UAB  „Traidenis“  š. m.  balandžio 22 - 25 d.  tarptautinėje parodoje  „Resta “  lankytojams pristatys kelias naujoves: 
- Nuotolinę duomenų perdavimo sistemą, skirtą seniai pripažinimą pelniusiems buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiams individualiems namams.  
- Pažangią žuvininkystės technologinę įrangą, skirtą uždarai recirkuliacinei žuvų auginimo sistemai (URS).  
Parodoje kiekvienas lankytojas, užsukęs į „Traidenio“  paviljoną,  taip pat galės susipažinti su plačiu gaminamos produkcijos  asortimentu: naftos gaudyklėmis,  nuotekų siurblinėmis,  įvairios paskirties stiklaplasčio talpyklomis, surenkamomis talpomis ir kt. produkcija.  Bendrovės specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus. Čia pat bus galima užsisakyti reikalingą gaminį. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.