Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Surenkama talpa ir stogas Norvegijoje
2015-05-26
Surenkama talpa ir stogas Norvegijoje
 UAB „Traidenis“ pagal Suomijos įmonės užsakymą suprojektavo ir pagamino spec. paskirties 100 m³ surenkamą  stiklaplasčio talpą (DN - 6,62 m, H – 4,91 m)  ir stogą (DN 6,62 m)  gamyklai Sarpsborgo mieste, Norvegijoje.  
Surenkamos talpos ir stogo montavimo darbus Norvegijoje atliko keturi Švedijos įmonės darbuotojai per dvi darbo dienas. UAB „Traidenis“ specialistai atliko montavimo darbų priežiūrą. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.