Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Seminaras projektuotojams ir statybininkams
2008 01 30
Seminaras projektuotojams ir statybininkams

Š. m. sausio 29 d. įmonėje vyko seminaras apie nuotekų valymo įrenginių parinkimą, montavimo ypatumus, kuriame dalyvavo projektuotojai, statybinių organizacijų (UAB „Melinga“, UAB „Vėsa ir partneriai“, UAB „Saimolita“, UAB „Taos“, UAB „Jonavos ranga“, UAB „Raseinių melioracija“ ir kt.), kurios montuoja Traidenio gaminius, direktoriai, statybos – montavimo darbų vadovai ir kt.
Seminaro pradžioje marketingo direktorius A. Danilevičius trumpai pristatė įmonę bei apžvelgė praėjusius metus: kokius tikslus, naujoves pavyko įgyvendinti. UAB „Traidenis“ proceso technologų vadovė D. Šablevičienė ir statybos darbų vadovas A. Burneika pristatė įmonės gaminamą produkciją. Seminaro dalyvius labiausiai domino ir daugiausia diskusijų kilo dėl įrenginių montavimo ypatumų. Į visus įrenginių montavimo klausimus atsakė kompetentingas statybos darbų vadovas A. Burneika, kuris turi sukaupęs septynerių metų nuotekų valymo įrenginių montavimo patirtį. Po pietų visi apsilankė Leipalingyje (Druskininkų sav.), kur apžiūrėjo Traidenio sumontuotus 140 m3/p biologinio valymo nuotekų valymo įrenginius.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.