Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos ir jos narių - vandens tiekimo ir kt. įmonių vizitas
2008 03 07
Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos ir jos narių - vandens tiekimo ir kt. įmonių vizitas

Š. m. kovo 6 d. įmonėje vyko seminaras, kuriame viešėjo LVTA prezidentas S. Benikasas ir vandens tiekimo įmonių dir. pavaduotojai, technikos ir gamybos direktoriai, vyr. inžinieriai iš įvairių Lietuvos miestų.

Įžanginį žodį tarė LVTA prezidentas S. Benikasas, vėliau UAB „Traidenis“ gen. direktorius trumpai pristatė įmonę, gaminamą produkciją pristatė technikos direktorius G. Vinikaitis. Seminaro metu savo produkciją (siurblius ir kt.) pristatė UAB „Wilo Lietuva“ atstovai. Renginio pabaigoje M. Kogan pristatė Izraelio įmonės „Dorot“ produkciją (vožtuvus, sklendes ir kt.). Svečiai susipažino su pažangiausiomis nuotekų valymo įrenginių gamybos technologijomis, stebėjo produkcijos gamybos procesą.


Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.