Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimas
2008 04 09
Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimas

Š. m. balandžio 8 d. LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė, Švedijos karalystės ambasadorė Lietuvoje Malin Karre ir Ūkio ministerijos sekretorius Gediminas Rainys įteikė pirmuosius Lietuvoje Nacionalinius atsakingo verslo apdovanojimus įmonėms, kurios 2007 m. labiausiai prisidėjo prie socialinės gerovės kūrimo ir jos stiprinimo Lietuvoje. Tai įmonės, kurių veikla liudija jų nuoširdų įsipareigojimą veikti skaidriai ir sąžiningai darbuotojų, visuomenės, aplinkos ir valstybės atžvilgiu ir laisvanoriškai daro daugiau nei to reikalauja įstatymai. Pagrindinėje Apdovanojimo nominacijoje – Socialiai atsakingos įmonės 2007 nominacijoje UAB „Traidenis“ tapo nugalėtoju tarp mažų ir vidutinių įmonių.

Įmonių patirtį ir indėlį kuriant socialinę gerovę vertino Vertinimo komisija, kuriai vadovavo LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos valstybės sekretorius Rimantas Kairelis, o ją sudarė Nuolatinės įmonių socialinės atsakomybės plėtros koordinavimo komisijos nariai, profesinių sąjungų atstovai, darbdavių sąjungų atstovai bei kiti gerai visuomenei žinomi asmenys prisidėję prie įmonių socialinės atsakomybės plėtros.


Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.