Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Tarptautinė aplinkosaugos paroda IFAT
2008 05 15
Tarptautinė aplinkosaugos paroda IFAT

Š.m. gegužės mėn. 5-9 d. UAB „Traidenis“, vienintelė įmonė iš Lietuvos, dalyvavo tarptautinėje pasaulinio lygio aplinkosaugos parodoje IFAT 2008, kuri vyko Miunchene (Vokietijoje). Nagrinėdama vandens, nuotekų, atliekų ir jų tvarkymo temas IFAT tapo vedančiąja pasaulyje šios srities paroda.

UAB „Traidenis“ šioje parodoje pristatė įmonę, gaminamą produkciją, kuri sulaukė tarptautinio susidomėjimo ir pripažinimo. Užmegzti kontaktai ir pradėtos derybos dėl bendradarbiavimo ir produkcijos eksporto į įvairias šalis: Belgiją, Skandinaviją, Artimuosius rytus ir kt.


Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.