Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Svečiai iš Lenkijos Respublikos
2008 10 16
Svečiai iš Lenkijos Respublikos

Š.m. spalio 15-16 d. įmonėje su oficialiu vizitu lankėsi 20 narių delegacija iš įvairių Lenkijos savivaldybių (Sadovne, Suchozebry, Latovicz, Siennica, Olszanka ir kt. sav. viršaičiai, investicijų, komunalinio skyrių vadovai) bei Traidenio atstovybės Lenkijoje - „Traidenis-Pol" įmonės vadovai ir dar kelių statybinių įmonių, atliekančių nuotekų valymo įrenginių statybos - montavimo darbus, vadovai.

Svečiai atvyko į UAB „Traidenis" su konkrečiu vizitu: susipažinti su nuotekų valymo technologijomis, gaminamais įrenginiais, aptarti tiekimo terminus ir kitus klausimus, kadangi šiuo metu Lenkijos miestų savivaldybėse yra ruošiami projektai dėl gyvenviečių kanalizacijos nuotekų valymo problemų išsprendimo, kurie bus finansuojami iš ES struktūrinių fondų. Vizito metu svečiai lankėsi Leipalingio, Rasteiniškių, Krosnos ir Ąžuolinių gyvenvietėse, kur turėjo galimybę iš arti pamatyti kaip veikia UAB „Traidenis" pagaminti ir sumontuoti nuotekų valymo įrenginiai.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.