Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Tarptautinio seminaro apie socialinę įmonių atsakomybę dalyvių vizitas iš 11 ES šalių
2008 10 27
Tarptautinio seminaro apie socialinę įmonių atsakomybę dalyvių vizitas iš 11 ES šalių

Socialinė įmonių atsakomybė, socialinių partnerių vaidmuo, socialines iniciatyvas skatinančios priemonės, tokiomis temomis diskutavo svečiai iš 11 Europos Sąjungos valstybių kelias dienas trukusiame tarptautiniame seminare „Socialinių partnerių vaidmuo skatinant įmonių socialinę atsakomybę“.

Š. m. spalio 24 d. pagal tarptautinio seminaro „Socialinių partnerių vaidmuo skatinant įmonių socialinę atsakomybę" programą, įmonėje viešėjo svečiai iš 11 ES šalių. UAB Traidenis pristatė savo gerąją patirtį socialinės atsakomybės srityje ir supažindino dalyvius su įmonės veikla bei rezultatais.

Daugiau informacijos:
http://www.ldf.lt/index.php?cid=1854
http://www.verslosavaite.lt/content/view/4987/1/


„Tarptautinę konferenciją" organizavo Lietuvos darbo federacija kartu su EZA (Europos centras darbuotojų klausimams spręsti).


Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.