Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Lietuvos eksporto prizas
2008 11 13
Lietuvos eksporto prizas

Š.m. lapkričio mėn.12 d. Vilniuje Verkių rūmuose iškilmingos ceremonijos metu LR Prezidentas Valdas Adamkus įteikė UAB "Traidenis" gen. direktoriui Sigitui Leonavičiui Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtą apdovanojimą - "Lietuvos eksporto prizas".
Lyginant I - III šių metų ketvirtį su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, įmonės eksporto apimtys padidėjo 105,3 %. Didžiąją dalį produkcijos įmonė eksportuoja į Rusiją, Baltarusiją, Lenkiją ir Latviją.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.