Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Objekto pridavimas Kaliningrade
2008 12 11
Objekto pridavimas Kaliningrade

Š. m. gruodžio 9 d. Kaliningrade vyko oficiali objekto „Kaliningrado m. Nanceno g. 500 m3/p buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai“ atidarymo ceremonija.

Atidarymo šventėje dalyvavo Kaliningrado m. savivaldybės aplinkosaugos sk. vadovas F. F. Lapin, statybos ir architektūros skyriaus vadovai, projektuotojai, „Vodokanal“ vadovai, UAB „Traidenis“ technikos direktorius Gintaras Vinikaitis ir kt.

UAB „Traidenis“ pagamino, sumontavo 500 m3/p buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginius, atliko paleidimo – derinimo darbus.

Daugiau informacijos http://www.kaliningradka.ru/newshow.php?newsid=31179

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.