Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Svečiai iš Prilep m. sav. (Makedonija)
2009 05 30
Svečiai iš Prilep m. sav. (Makedonija)

Š. m. gegužės 30 d. įmonėje lankėsi Prilep m. savivaldybės (Makedonija) investicijų ir finansų sk. direktorė Vineta Iranoiska, vyr. architektas Brenko Kasoski, Makedonijos ambasados Lenkijoje darbuotojas Milen Todorovski, bei projektuotojai iš Lomžos (Lenkija) – Juljusz Sudorok ir Zbyszek Savicki.

Svečiai susipažino su pažangiausiomis nuotekų valymo įrenginių gamybos technologijomis, stebėjo produkcijos gamybos procesą, taip pat lankėsi Ąžuolinių ir Santaikos gyvenvietėse, kur turėjo galimybę iš arti pamatyti kaip veikia UAB „Traidenis“ pagaminti ir sumontuoti nuotekų valymo įrenginiai.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.