Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Svečiai iš Kauno r. savivaldybės ir seniūnijų
2009 06 17
Svečiai iš Kauno r. savivaldybės ir seniūnijų

Š. m. birželio 16 d. įmonėje lankėsi Kauno r. sav. ekologas Darius Šlapikas, statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vyr. inžinierė Marija Dausynienė, vyr. specialistė seniūnijoms Romalda Bagdanavičienė, bei Karmėlavos, Ringaudų, Raudondvario, Užliedžių, Akademijos, Garliavos, Rokų, Lapių, Ežerėlio, Garliavos apylinkių, Linksmakalnio, Baltniavos, Vilkijos apylinkių seniūnijų seniūnai.

Svečiai susipažino su pažangiausiomis nuotekų valymo įrenginių gamybos technologijomis, stebėjo produkcijos gamybos procesą, dalyvavo seminare „Nuotekų valymo įrenginiai: teisinė bazė, projektavimas, taikymas ir statybos montavimo darbai“.


Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.