Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Svečiai iš Lenkijos universitetų
2009 07 14
Svečiai iš Lenkijos universitetų

Š. m. liepos 9 d. UAB Traidenyje vyko konferencija, kurioje dalyvavo Liublino gamtos mokslų universiteto, Krokuvos ir Siedlce žemės ūkio universitetų dekanai iš aplinkos inžinerijos, geodezijos ir vandentvarkos katedrų. Susitikime taip pat dalyvavo Inžinerinės ekologijos asociacijos prezidentas dr. R.. P. Budrys, Aplinkos vadybos ir audito instituto direktorius K. Iljasevičius, Klaipėdos universiteto aplinkosaugos inžinerijos dėstytoja doc. A. Lapinskienė.

Konferencijos metu UAB Traidenis pristatė įmonę ir ilgametę darbo patirtį vandenvalos srityje. Svečiai iš Lenkijos pristatė savo veiklos kryptis, buvo diskutuojama apie galimybę dirbti kartu, vykdyti bendrus projektus bei pasinaudojant ES teikiama parama sukurti klasterius, į kuriuos būtų įtraukiami Lietuvos, Lenkijos įmonės, universitetai ir kurti naują vandenvalos įrangą, daryti bandymus, tobulinti nuotekų valymo technologijas.

Konferencijos dalyviai taip pat apžiūrėjo Maišiagaloje (Vilniaus r.) prieš porą mėnesių VšĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centro atidarytą nuotekų valymo įrenginių bandymo laboratoriją, kur vykdomi mažųjų nuotekų valymo įrenginių bandymai pagal LST EN 12566-3:2006.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.