Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Pagamintos išskirtinio skersmens talpos
2009 08 24
Pagamintos išskirtinio skersmens talpos

Į Pasvalį pradėtos gabenti 5 metrų skersmens ir 11 metrų ilgio iš stiklaplasčio UAB „Traidenis” pagamintos talpyklos. Tokio skersmens talpyklos iš stiklaplasčio pirmąkart pagamintos ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų bei Vidurio Europoje.

Užsakymą pagaminti devynias 5 metrų skersmens ir 11 metrų ilgio talpyklas „Traidenis" gavo pernykštį rudenį. Užsakymą pateikė Kauno bendrovė „Manfula", kuri šių chemiškai atsparių talpyklų projektuotojų bei gamintojų ieškojo ir užsienyje, tačiau dėl techninio personalo patikimumo, turimos modernios gamybos įrangos pasirinko UAB „Traidenis".

Žiemą buvo pagamintos visos „Manfulos" užsakytos talpyklos. Vakar iš „Traidenio" teritorijos išvežtos trys, ateinančią savaitę turėtų iškeliauti likusios išskirtinės talpyklos.

Talpyklos nuo Alytaus iki Pasvalio keliavo apie dešimt valandų.


Talpyklos, kaip būsimi bioreaktoriai, skirtos Šiaurės Lietuvos mieste Pasvalyje statomai bioetanolio gamyklai, kurioje rapsai bus naudojami biokurui gaminti. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.