Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Makedonijos aplinkos viceministro vizitas
2009 09 14
Makedonijos aplinkos viceministro vizitas

Š.m. rugsėjo 10-11 d. įmonėje viešėjo Makedonijos aplinkos viceministras Sokol Klinčarov, bei Makedonijoje ir Lenkijoje veikiančios mokslo įstaigos „Pro Futura“ atstovai Milan Todoroski ir Juliusz Sumorok.

Svečiai susipažino su nuotekų valymo įrenginių gamybos technologijomis, apžiūrėjo Ąžuolinų, Krosnos, Leipalingio gyvenvietėse UAB „Traidenis“ sumontuotus nuotekų valymo įrenginius.

Makedonijoje yra geriamojo vandens stygius, todėl šiai šaliai nuotekų valymas yra labai aktualus. tam reikalingi specialūs įrenginiai. Jie įrenginių kokybę ir kainas lygino su austriškos, čekiškos produkcijos kainomis. „Traidenio“ įrenginiai pasirodė patrauklesni.
Spalio mėnesį „Traidenio“ specialistai turėtų vykti į seminarą Makedonijoje. Kol kas makedonams buvo parduoti keli „Traidenio“ pagaminti buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai per įmonės atstovybę Lenkijoje. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.