Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
„Žinių ekonomikos įmonės 2009“ vardas suteiktas UAB „Traidenis“
2009 10 28
„Žinių ekonomikos įmonės 2009“ vardas suteiktas UAB „Traidenis“

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo pažangiausias Lietuvos žinių ekonomikos įmones.

„Žinių ekonomikos įmonės 2009“ vardas suteiktas UAB „Traidenis“, kuri įvertinta už pažangių sprendimų įgyvendinimą tradicinėje pramonėje ir plėtrą Rytų bei Vidurio Europoje.

„Teikdami apdovanojimus siekiame parodyti, kad naujos žinios ir gebėjimas jas panaudoti yra įmonių sėkmės, pažangos garantas. Ši tiesa yra ypač akivaizdi ekonominiu sunkmečiu – apdovanojimus pelniusios įmonės sėkmingai plečia veiklą net ir esant pasaulinei ekonomikos krizei“, - teigė Kęstutis Jasiūnas, žinių ekonomikos forumo Tarybos ir Organizacinio komiteto pirmininkas.
„Lietuva turi potencialo kurti ir diegti pažangias technologijas. Jaunų įmonių pasiekimai yra puikus pavyzdys kaip, net ir neturint didelių išteklių ar paramos, galima plėtoti perspektyvų aukštųjų technologijų verslą. Siekiame paskatinti verslo visuomenę nebijoti dalintis patirtimi ir būti drąsių iniciatyvų įkvėpėjais“, - teigė Edgaras Leichteris, asociacijos „Žinių ekonomikos forumo“ direktorius. „Žinių ekonomikos įmonės 2009“ apdovanojimai taip pat įteikti bendrovėms „Sicor“ ir „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“.

http://www.zef.lt/zef/index.php?id=41&nid=195

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.