Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
LR Aplinkos ministro Arūno Kundroto vizitas
2007 04 17
LR Aplinkos ministro Arūno Kundroto vizitas

Š. m. balandžio 17 d. UAB "Traidenyje" lankėsi  LR Aplinkos ministras Arūnas Kundrotas. Vizito metu ministras susipažino su UAB "Traidenis" nuotekų valymo įrenginiais, buvo pristatytos įmonės veiklos perspektyvos, aptartos problemos vandentvarkos srityje.

LR Aplinkos ministro Arūno Kundroto padėka ir linkėjimai Traideniui iš svečių knygos: "Ačiū už švaresnę Lietuvą. Mūsų upės ir ežerai skaidresni ir Jūsų įmonės dėka. Linkiu, kad užtektų entuziazmo ir jėgų tęsti labai reikalingą darbą ne tik mūsų šalyje".


Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.