Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Svečiai iš Moldovos Respublikos
2007 05 10
Svečiai iš Moldovos Respublikos

UAB „Traidenis“ kvietimu š. m. gegužės 8-10 d. įmonėje lankėsi Moldovos Vyriausybės suformuota delegacija, sudaryta iš įvairių sričių specialistų: sveikatos prevencijos, statybos ir regioninės plėtros vadovų, apskrities vadovo, inžinerinių tinklų ir nuotekų valymo įrenginių projektuotojų. Svečiai susipažino su naujausiomis technologijomis, stebėjo produkcijos gamybos procesą, dalyvavo seminare, aplankė Leipalingio gyv. (Druskininkų raj.), Rasteiniškių ir Bendorėlių gyv. (Vilniaus raj.) veikiančius UAB „Traidenis“ nuotekų valymo įrenginius.Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.