Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Delegacija iš Moldovos Respublikos
2007 10 02
Delegacija iš Moldovos Respublikos

Š.m. spalio 1 - 2 dienomis įmonėje su oficialiu vizitu lankėsi Kišiniovo miesto (Moldova) tarybos narys Oleg Oniščenko, Kišiniovo miesto deputatas ir valstybinės įmonės AO „Pese Agro – Prim“ direktorius Valerij Vasiljevič Pavlov. Šis vizitas buvo derinamas su Moldovos premjerministru V. Tarlevu.
Moldovoje šiuo metu yra paskelbta prezidento programa „Čistaja voda“ („Švarus vanduo“). Šios programos tikslas yra užtikrinti gyventojams kokybiško vandens tiekimą ir išspręsti kanalizacijos nuotekų valymo problemas. Šiuo tikslu svečiai atvyko į UAB „Traidenis“ su konkrečiu vizitu: susipažinti su nuotekų valymo technologijomis, gaminamais įrenginiais, aptarti tiekimo terminus ir kitus klausimus.

Delegacijos narius labiausiai domino didelių našumų (500 m3/p ir didesni) buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginių kompleksai, skirti gyvenviečių ir naujai statomų kvartalų nuotekoms valyti. Įmonei priklausančiu sraigtasparniu svečiai buvo nuskraidinti į Leipalingio gyv. (Druskininkų raj.), apžiūrėti UAB „Traidenis“ sumontuotų nuotekų valymo įrenginių.

Vizito metu buvo suplanuotas susitikimas ir su Alytaus m. vicemeru F. Džiautu, kurio metu delegacijos nariai susipažino su regiono politine ekonomine situacija ir miesto perspektyvomis. Taip pat dalyvavo susitikime su Moldovos akredituotu ambasadoriumi Lietuvoje p. I. Ciornii, kuris tik prieš kelias dienas pradėjo eiti šias pareigas. 

Be darbo klausimų svečiai turėjo galimybę susipažinti ir su Lietuvos istorija, kultūra, aplankė Vilnių, Trakus, Kauną, Druskininkus.  Svečius visur lydėjo UAB „Traidenis“ įkurtos atstovybės Moldovoje „Traidenis Aqua“ s.r.l. direktorius Darius Glušauskas.
Delegacijos nariai liko patenkinti gauta naudinga informacija apie vandenvalos problemų sprendimą, įspūdį paliko ir įmonės gamybiniai pajėgumai, taikomos technologijos, liko labai sužavėti mūsų šalies svetingumu, šiltu priėmimu ir gamta.
„Traidenis Aqua“ dalyvaus š. m. spalio mėn. 24 - 28 dienomis Kišiniove vyksiančioje tarptautinėje aplinkosaugos parodoje „MoldEco“. Parodos metu „Traidenis Aqua“ organizuos seminarą vandenvalos klausimais, kuriame dalyvaus įmonės specialistai, bus pakviesti valdžios atstovai, Lietuvos ambasadorius Moldovoje.
  

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.