Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
„Traidenis“ pelnė jau dešimtą auksinį apdovanojimą
2009 12 08
„Traidenis“ pelnė jau dešimtą auksinį apdovanojimą
Konkurse „Metų gaminys 2009“ UAB „Traidenis“ pelnė aukso medalį už buitinių nuotekų valymo įrenginį NV Comfort EM. Šis apdovanojimas bendrovei jau dešimtasis iš aukso medalių, kuriais ekspertai įvertino alytiškių gaminius.

Bendrovė „Traidenis“ sukūrė ir pagamino iš esmės naują įrenginį mažųjų nuotekų kiekių valymui, įrengdama specialius technologinės įrangos, dumblo stabilizavimo ir higienizavimo bei automatizavimo, blokus, pritaikytus panaudoti natūralų biologinį produktą – probiotikų mikroflorą. Tai naujausios biotechnologijos. UAB „Traidenis“ yra
pirmoji įmonė pasaulinėje praktikoje, mažųjų nuotekų kiekių valymui pritaikiusi probiotikus.

Aiškindami tokį sprendimą, bendrovės specialistai primena, kad nuo 2010 m. Lietuvoje bus įvestas kvapų kontrolės mechanizmas. Sugriežtėjus aplinkosaugos reikalavimams, kurie keliami į aplinką išleidžiamos nuotekoms, t.y. iš nuotekų papildomai reikia šalinti biogenines medžiagas (fosforą, azotą), atsirado būtinybė, taikant naujausius mokslinius pasiekimus, sukurti naują įrenginį mažųjų nuotekų kiekių valymui.

Šie metai UAB „Traidenis“ atnešė ir kitų laimėjimų. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo pažangiausią Lietuvos žinių ekonomikos įmonę UAB „Traidenis“. Bendrovei buvo suteiktas „Žinių ekonomikos įmonės 2009“ vardas už pažangių sprendimų įgyvendinimą tradicinėje pramonėje ir plėtrą Rytų bei Vidurio Europoje bendrovei buvo suteiktas. Septintą kartą iš eilės bendrovei buvo įteiktas Lietuvos pramonininkų konfederacijos apdovanojimas „Sėkmingai dirbanti įmonė“.

Nauda

  • Nuotekų valymo įrenginyje naudojant probiotikų kompoziciją, taupoma elektros energija, nes sumažėja oksidacijai reikalingas oro kiekis.
  • Sumažinamas cheminių medžiagų (koaguliantų – flokuliantų) sunaudojimas bei cheminių medžiagų (anijonų) kiekis nuotekose.
  • Gerokai sumažėja bendroji tarša bei atmosferos tarša, kadangi nėra nemalonaus kvapo, neišsiskiria amoniakas.
  • Dumblas higienizuojamas ir stabilizuojamas, sumažėja dumblo kiekis.
  • Pašalinamos biogeninės medžiagos (fosforas, azotas).
  • Pailginamas nepertraukiamas įrenginio eksploatavimo laikotarpis, sumažėja išlaidos įrenginio aptarnavimui.
  • NV Comfort EM įrenginyje nuotekos išvalomos iki Lietuvoje ir ES keliamų reikalavimų.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.