Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
UAB „Traidenis“ misija – rūpintis žmogumi ir aplinka
UAB „Traidenis“ misija – rūpintis žmogumi ir aplinka
UAB „Traidenis“, pradėjusi savo veiklą 1996 m. nuo mažų buitinių nuotekų valymo įrenginių, be tradicinių buitinių nuotekų valymo įrenginių, kartu su savo partneriais projektuoja ir gamina įvairią aplinkosaugos įrangą (daugiausiai skirtą nuotekų bei dumblų tvarkymui). Tai:

Dispersinių teršalų išskyrimo įrenginiai: sietai, sėsdintuvai ir pan.; flotatoriai; mechaniniai filtrai; paviršinių nuotekų valymo sistemos.

Fizinio – cheminio nuotekų valymo įrenginiai: reagentų dozavimo sistemos; flokuliacinės sistemos; oksidacijos – redukcijos reaktoriai ir sistemos; absorbciniai filtrai.

Biologinio nuotekų valymo įranga: aerobiniai reaktoriai; didelių biologinių apkrovų reaktoriai; metatenkai (biodujų gamybai); biologiniai – sorbciniai reaktoriai.

Aplinkosauginė įranga ir paslaugos: sistemos, surenkančios geležinkelio vagonų nuotekas bei lokomotyvų teršalus; paviršių dangos, atsparios agresyvioms medžiagoms; atsparios agresyviems skysčiams talpos (1-100m3); sąvartyno dujų surinkimo sistemos; biotualetai; oro taršos valymo įrenginiai kvapų pašalinimui (biologiniai-absorbciniai); biodujų panaudojimas; ir t.t.

Biodujų gamybos, bei panaudojimo įranga, skirta žemės ūkio, perdirbamosios pramonės ir kt. biodegraduojančių atliekų perdirbimui: biodujų reaktoriai; biodujų surinkimo sistemos; biodujų valymo įranga; biodujų talpyklos (gasholderiai); biodujų panaudojimo įranga.

Visi įmonės gaminiai atitinka aplinkosaugos keliamus reikalavimus, turi SPSC (statybos produkcijos sertifikavimo centro) išduotus kokybės sertifikatus bei Valstybinio sveikatos centro išduotą nemaisto prekės higieninį pažymėjimą.

UAB „Traidenis“ yra Inžinerinės ekologijos asociacijos narė, Lietuvos pramoninkų konfederacijos, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos, Lietuvos statybininkų asociacijos, Jungtinių statybų koncerno narė.

Įmonės gaminamų nuotekų valymo įrenginių kokybę ir patikimumą, bei nuotekų valymo įrenginių technologijų efektyvumą geriausiai atspindi eilė apdovanojimų, gautų per bendrovės gyvavimo metus, tai:

- 1999m. UAB „Traidenis“ mažo našumo buitinių nuotekų valymo įrenginiai NV tipo gavo “Lietuvos metų gaminio 1999” diplomą.

- 2000m. UAB „Traidenis“ buitinių nuotekų valymo įrenginių technologija pripažinta geriausiu Lietuvos metų gaminiu ir pelnė „Lietuvos metų gaminio 2000“ medalį.

- 2001m. UAB „Traidenis“ paviršinių nuotekų valymo įrenginiai NGP tipo gavo “Lietuvos metų gaminio” diplomą.

- 2002m. UAB „Traidenis“ gyvenviečių ir naujai statomų kvartalų nuotekų valymo įrenginiai pripažinti konkurso „Lietuvos metų gaminys“ laimėtoju ir pelnė „Lietuvos metų gaminio 2002“ medalį.

- 2003m. UAB „Traidenis“ kartu su AB „Lietuvos geležinkeliai“ sukurta naftos produktų surinkimo sistema pripažinta geriausiu Lietuvos metų gaminiu ir pelnė „Lietuvos metų gaminio 2003“ medalį.

LR Aplinkos ministerija kartu su Lietuvos pramoninkų konfederacija, Inžinerinės ekologijos asociacija ir Aplinkos vadybos ir audito institutu apdovanojo UAB „Traidenis“ nominacijoje „Palankiausias aplinkai produktas“ diplomais ir bronzinėmis skulptūrėlėmis už pasiekimus aplinkosaugoje 2001 ir 2002 m.

2003m. UAB „Traidenis“ mažų įmonių grupėje tapo konkurso „Sėkmingai dirbanti įmonė“nugalėtoja ir gavo garbės diplomą už nuopelnus modernizuojant gamybą, gerinant darbo sąlygas, plečiant produkcijos asortimentą ir rinkas. Tais pačiais metais UAB „Traidenis“ inžinieriui technologui Gintarui Vinikaičiui už naujų technologijų nuotekų valymui kūrimą ir diegimą suteiktas Profesijos riterio vardas.

UAB “TRAIDENIS” filialai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, taip pat įmonė turi savo atstovus Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Kaliningrade ir Rusijoje.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.