Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Sėkmingai dirbanti įmonė
Sėkmingai dirbanti įmonė
Antrus metus iš eilės, t.y. 2003 ir 2004m. UAB “Traidenis” mažų įmonių grupėje tapo konkurso “Sėkmingai dirbanti įmonė” nugalėtoja ir gavo garbės diplomą už nuopelnus modernizuojant gamybą, gerinant darbo sąlygas, plečiant produkcijos asortimentą ir rinkas.

2004m. UAB ‘Traidenis” gen. direktoriui Sigitui Leonavičiui už aukštą profesionalumą, profesinės garbės ir orumo supratimą, kūrybiškumą, iniciatyvą, pozityvią įtaką organizacijos pasiekimams, pasišventimą savo darbinei veiklai ir ištikimybę profesijai, eleganciją ir etikos puoselėjimą versle bei pasiektus rezultatus veikloje Lietuvos pramoninkų konfederacijos Prezidiumas suteikė Profesijos riterio vardą.

2003 metais UAB”Traidenis” inžinieriui technologui Gintarui Vinikaičiui už naujų technologijų nuotėkoms valyti kūrimą ir diegimą buvo suteiktas Profesijos riterio vardas.

Nauja produkcija ir naujos technologijos

Įmonėje sukurta ir įdiegta nauja technologija mėsos perdirbimo įmonių nuotėkoms valyti. Tuo tikslu įmonėje sukurti ir pagaminti nauji gaminiai – flotatoriai, intensyviai apkrauti aerotankai su impeleriniais aeratoriais ir kt.

Sukurta naftos produktų surinkimo įranga, skirta iš šilumvežių cisterninių vagonų ištekėjusiems naftos produktams surinkti. Ją sudaro virš geležinkelio pabėgių įrengiama apsauginė stikloplasčio danga, lietaus surinkimo šulinėliai, smėliagaudė ir naftos gaudyklė. Ši įranga pirmiausia buvo įrengta Radviliškio lokomotyvų depo Klaipėdos ceche 98 metrų ilgio ir Vilniaus lokomotyvų depe 60m ilgio atkarpose.

Darbo ir produkcijos kokybės rodikliai

Įmonėje gaminami nuotėkų valymo įrenginiai pasižymi aukšta jų išvalymo kokybe. Visa gaminama produkcija dirba be sutrikimų. Nei dėl gaminių kokybės, nei dėl išvalymo laipsnio užtikrinimo įmonė pretenzijų negauna. Visa gamybos produkcija yra sertifikuota VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centre ir turi šio centro išduotus atitikties sertifikatus bei Valstybinio sveikatos centro išduotą nemaisto prekės higieninį pažymėjimą. Įmonėje įdiegta aplinkosaugos ir valdymo sistema, kuri atitinka tarptautinį ISO 14000 standartą. Visai gaminamai produkcijai suteikiama 10 metų garantija.

Įmonės darbuotojai, turintys kvalifikacijos atestatus, yra atestuoti statinio statybos specialiųjų darbų, specialiosios statinio statybos techninės priežiūros, statinio projekto dalies vadovai, statinio projekto ir statinio statybos vadovai.

Darbo sąlygų gerinimo pavyzdžiai, traumatizmo mažinimas

Įdiegtas naujas gamybinis surinkimo cechas, todėl labai pagerintos darbuotojų darbo, gaminių surinkimo sąlygos, praplėstos buitinės patalpos. Įdiegta nauja ventiliacijos sistema, gaminių apdirbimo pneumatiniais įrankiais sistema. Elektra naudojama tik pagrindiniam kompresoriui. Įrengta kėlimo įranga, nebeliko rankinio didelių gaminių kilnojimo.

Kiti svarbūs duomenys

Įmonei suteikta teisė atlikti statinio dalies projektavimo ir specialiuosius statybos darbus.

UAB “Traidenis” gaminamų nuotekų valymo įrenginių kokybę ir patikimumą bei nuotekų valymo įrenginių technologijų veiksmingumą geriausiai atspindi apdovanojimai, gauti per penkerius metus:

    * 1999m.UAB “Traidenis” mažo našumo buitinių nuotekų valymo įrenginiai NV tipo gavo Lietuvos metų gaminio diplomą.
    * 2000m. buitinių nuotekų valymo įrenginių technologija pelnė “Lietuvos metų gaminio 2000” medalį.
    * 2001m. paviršinių nuotėkų valymo įrenginiai NGP tipo gavo Lietuvos metų gaminio diplomą.
    * 2002m. gyvenviečių ir naujai statomų kvartalų nuotėkų valymo įrenginiai pripažinti konkurso “Lietuvos metų gaminys” laimėtoju ir pelnė “Lietuvos metų gaminio 2002” medalį.
    * 2003m. UAB “Traidenis” kartu su AB “Lietuvos geležinkeliai” sukurta naftos produktų surinkimo įranga pripažinta Lietuvos metų gaminiu ir pelnė “Lietuvos metų gaminio 2003” medalį.

LR Aplinkos ministerija kartu su Lietuvos pramoninkų konfederacija, Inžinerinės ekologijos asociacija ir Aplinkos vadybos ir audito institutu apdovanojo UAB “Traidenis” nominacijoje “Palankiausias aplinkai produktas” diplomais ir bronzinėmis skulptūrėlėmis už pasiekimus aplinkosaugoje 2001, 2002 ir 2003 metais.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.