Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
"Traidenis" vienintelis Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse gamina priešgaisrinius rezervuarus iš stiklaplasčio
"Traidenis" vienintelis Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse gamina priešgaisrinius rezervuarus iš stiklaplasčio
Šiemet buitinių nuotekų valymo įrenginių ir technologinės įrangos gamybos įmonės UAB „Traidenis” darbo rezultatai vėl vainikuoti laurais: priešgaisrinis rezervuaras iš stiklaplasčio pelnė „Metų gaminio 2006” aukso medalį, bendrovė tapo konkurso „Sėkmingai dirbanti įmonė” nugalėtoja, konkurse Liubline, Lenkijoje, buitinių nuotekų biologiniai valymo įrenginiai laimėjo diplomą už geriausią inžinerinį technologinį sprendimą. „Bendrovė jau ne pirmi metai įvertinama įvairiais apdovanojimais. Jie rodo mūsų kolektyvo brandą, darną, ryžtą siekti užsibrėžtų tikslų, švaresnės aplinkos, geresnio gyvenimo”, - mano „Traidenio” generalinis direktorius Sigitas Leonavičius.

Profesionalai pastebimi ir įvertinami

Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamuose konkursuose „Traidenis” mažų bendrovių grupėje „Sėkmingai dirbanti įmonė” nugalėjo ketveri metai iš eilės. Šiemet įmonei įteikta statulėlė ir garbės diplomas už nuopelnus modernizuojant gamybą, gerinant darbo sąlygas, gausinant produkcijos asortimentą ir skverbiantis į kitas rinkas.

Daugybę kartų tituluotame „Traidenyje” dirba tik profesionalai, naudojama šiuolaikiška gamybinė bazė, gaminami pripažinti aukščiausios kokybės produktai, teikiamos kvalifikuotos inžinerinės konsultacijos, atliekami statybos montavimo darbai vandentvarkos srityje. Įmonės gamybos procesai atitinka aplinkos apsaugos sistemos standartą ISO 14001:2004, o visi nuotekų valymo įrenginiai turi Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduotus atitikties sertifikatus.

Tad per bendrovės veiklos dešimtmetį „Traidenio” gaminiai konkursuose medaliais ne pirmi metai įvertinami neatsitiktinai. Šiemet „Metų gaminio 2006” auksu apdovanotas priešgaisrinis rezervuaras iš stiklaplasčio skirtas vandeniui laikyti ir saugoti, naudojamas kilus gaisrui. Gesinant ugnį rezervuarų sistemos komplektuojamos kartu su „Traidenyje” gaminamomis siurblinėmis arba siurbliais vandeniui pakelti iki reikiamo aukščio.

Auksinis gaminys atsparus šalčiui ir cheminiam poveikiui

Per visus bendrovės veiklos metus pagaminta ir sumontuota 200 vienetų priešgaisrinių rezervuarų, šiemet - apie šešios dešimtys. Šie gaminiai gali būti montuojami ir žaliojoje vejoje arba netgi po važiuojamąja kelio dalimi.

„Sugriežtėjus aplinkosaugos reikalavimams Lietuvoje, labai padidėjo gelžbetoninių ir polipropileninių priešgaisrinių rezervuarų montavimo kainos, pailgėjo montavimo laikas. Todėl atsirado poreikis sukurti naują gaminį iš stiklaplasčio, kuris nekelia jokių rūpesčių dėl sandarumo, o jo montavimo laikas trumpas”, - auksinį produktą apibūdino S.Leonavičius.
 

 Priešgaisrinis rezervuaras ypatingos paskirties, didelių matmenų, todėl nepaprasta tokį pademonstruoti. Didelių gabaritų gaminys neeksponuojamas, tačiau jį sumontuotą galima pamatyti objektuose. Pavyzdžiui, „Dominga Mill” gamybiniame pastate Naujosiose Kietaviškėse, Pynių gamykloje Panevėžyje, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės Vištyčio, Visagino, Lavoriškių ir Bardinų užkardose, „Lytagros chemijos” gamybinėje bazėje Kėdainiuose, Klaipėdos apskrities sąvartyne Dumpių kaime ir kitur.

„Traidenis” - vienintelė įmonė Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, gaminanti priešgaisrinius rezervuarus ir jų sistemas iš stiklaplasčio.

Plečia rinkas ir steigia filialų tinklą

Šiais metais „Traidenis” dalyvavo „Dom 2006” konkurse Liubline, Lenkijoje. Jame turi teisę varžytis šalys iš vienos laiko juostos - Estija, Latvija, Lietuva, vakarinė Baltarusijos ir Ukrainos, rytinės Lenkijos dalys. Tai vadinamasis „Euroregionas Bug”. Įmonė šiam konkursui pristatė buitinių nuotekų biologinius valymo įrenginius Rasteiniškių gyvenvietėje, Vilniaus rajone. „Traideniui” konkurse buvo įteikti diplomai už geriausią inžinerinį technologinį sprendimą ir šio projekto įgyvendinimą.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.