Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Tarptautinė aplinkosaugos paroda IFAT ENTSORGA 2010
2010 09 22
Tarptautinė aplinkosaugos paroda IFAT ENTSORGA 2010

Š.m. rugsėjo mėn. 13-17 d. UAB „Traidenis“, vienintelė įmonė iš Lietuvos, dalyvavo 16-oje tarptautinėje pasaulinio lygio aplinkosaugos ir atliekų tvarkymo parodoje IFAT ENTSORGA 2010, kuri vyko Miunchene (Vokietijoje). Nagrinėdama vandens, nuotekų, atliekų ir jų tvarkymo temas IFAT ENTSORGA tapo vedančiąja šios srities paroda. Tai svarbiausias aplinkosaugos renginys pasaulyje, kuriame mokslo ir verslo atstovai dalijasi patirtimi.
UAB „Traidenis“ šioje parodoje pristatė įmonę, gaminamą produkciją (buvo eksponuojama nuotekų siurblinė, trisluoksnė talpa bei buitinių nuotekų valymo įrenginys individualiam namui), kuri sulaukė tarptautinio susidomėjimo ir pripažinimo. Užmegzti kontaktai ir pradėtos derybos dėl bendradarbiavimo ir produkcijos eksporto į įvairias šalis: Slovakiją, Graikiją, Skandinaviją ir kt.
Parodos statistika:
Dalyvių skaičius:             2 730 iš 49 šalių 
Lankytojų skaičius:    110 000 iš 185 šalių
Plotas:                          200 000 m²


Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.