Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
"Traideniui" Lietuvoje per ankšta, keliauja į Kuveitą
"Traideniui" Lietuvoje per ankšta, keliauja į Kuveitą
Alytiškė UAB „Traidenis“, nuotekų valymo įrenginių gamintoja, šiems metams sau iškėlė ambicingus planus – apyvartą nuo 14,8 mln. Lt padidinti iki 40-50 mln. Lt.
Bendrovės vadovai tikisi, kad tokiam šuoliui padės atsiveriančios Rusijos bei Artimųjų Rytų rinkos ir kovo mėnesį į Alytų iš JAV atgabenta 2 mln. Lt kainuojanti nauja technologinė linija, kuri darbo našumą leis padidinti kelis kartus. „Traidenio“ augimą jau buvo pradėjęs stabdyti gamybos pajėgumo trūkumas.

Šiandien taikome technologiją, pagal kurią iš stiklo audinio beveik rankomis gaminame žiedus, vėliau juos jungiame ir gauname tokį tūrį, kurio reikia. 10 m ilgio talpyklą keturios darbininkų pamainos gamina dvi dienas. Su nauja linija tokią pat talpyklą pagaminsime per 2,5 valandos. Šiam darbui nebereikės 8-9 žmonių, jie galės užsiimti kitais darbais“, - pasakoja Sigitas Leonavičius, UAB „Traidenis“ generalinis direktorius.

Nesiorientavo į nišą

Įsigijus naują liniją bus greičiau patenkinami poreikiai tų užsakovų, kurie turėjo 2-3 mėn. laukti eilėje, kol bus surinkti jų valymo įrenginiai.
„Mūsų plėtrą lėmė tai, kad radome naujų rinkų, nes Lietuvoje mums jau ankšta. Šiemet vietinėje rinkoje parduosime tik10-15% gaminių. Įsteigėm įmonę Rusijoje, kol kas jai įrenginius gaminsime Alytuje, tačiau jau tvarkome sklypo dokumentus ir, jei viskas bus gerai, ten statysime gamyklą“, - planais dalinasi p. Leonavičius. Pusantrų metų kryptingas darbas jau davė pirmus vaisius ir Kaliningrado srityje – pasirašyta milijono litų vertės sutartis tiekti valymo įrangą. Pernai buvo pradėta ieškoti rinkos Lenkijoje, dalyvauta keliose parodose.
„Iš Lenkijos gauname pirmuosius užsakymus, to siekėme 8-9 mėnesius“, - dėsto direktorius. Direktorius įsitikinęs, kad Moldova, Baltarusija, Ukraina – tai dar neatrastos rinkos, į kurias planuojama toliau sėkmingai eiti.

Nauja strategija

„Beveik baigėme derėtis su Kuveitu, tikėjomės, kad viskas vyks daug greičiau, tačiau jie neskuba. Įdomiausia, kad šios šalies užsakovai iškėlė daug griežtesnius aplinkosauginius reikalavimus nei ES. Arabai norėjo, kad nuotekas išvalytume taip, kad vanduo tiktų laistyti, tai yra prilygtų vos ne geriamajam vandeniui“, - pasakoja p. Leonavičius.
Vadovas tvirtina, kad keičiantis įmonės struktūrai buvo pakeista ir visa rinkodaros sistema. „Traidenis“ nebesistengia pats tiesioginiam vartotojui pardavinėti savo gaminių. „Pernai pagaminome 1000 individualiems namams skirtų valymo įrenginių, šiais metais planuojame gaminti 16000. Vadybininkas pajėgus per mėnesį parduoti iki 18. Patiems mėginti realizuoti būtų labai keblu. Dėl to dirbame su statybų organizacijomis, taip pigiau, nei visus darbus atlikti patiems“, - strategiją dėsto direktorius.+
Jo teigimu , jau šiandien iš 200 „Traidenyje“ dirbančių žmonių tik 100 tiesiogiai triūsia gamyboje.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.