Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Apdovanojimas - „Traidenio” išplukdymo įrenginiui
Apdovanojimas - „Traidenio” išplukdymo įrenginiui
Rytoj sostinės kino teatre „Forum Cinemas Vingis” Aplinkos ministerija rengia Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos minėjimą. Jo metu bus apdovanotos įmonės konkurso „Pasiekimai aplinkosaugoje” nugalėtojos. Tarp jų ir Alytaus bendrovė „Traidenis” už aplinkai palankiausią produktą - išplukdymo įrenginį (flotatorių).  
 

Šeštas aplinkai palankus produktas

Verslo įmonių konkursas „Pasiekimai aplinkosaugoje” rengiamas nuo 2001-ųjų. Jį organizuoja Aplinkos ministerija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Aplinkos vadybos ir audito institutas bei Inžinerinės ekologijos asociacija.

Šio konkurso tikslas - parodyti verslo bendruomenei ir visai visuomenei pažangias, aplinką mažiausiai teršiančias įmones, skatinti šalies gamintojus ir paslaugų teikėjus diegti aplinkos apsaugos vadybos sistemas, kurti bei gaminti aplinkai palankesnius gaminius, taikyti naujausias technologijas.

Trylika metų dirbanti uždaroji akcinė bendrovė „Traidenis” verčiasi nuotekų valymo įrenginių ir talpyklų gamyba.

Verslo įmonėms organizuojamame konkurse „Pasiekimai aplinkosaugoje” alytiškių bendrovė „Traidenis” už aplinkai palankius produktus bus apdovanojama šeštąkart. Šį apdovanojimą yra pelnę tokie gaminiai - biorektorius, arba didelių koncentracijų nuotekų valymo įrenginys, nuotekų siurblinė, naftos produktų surinkimo sistema geležinkeliuose, buitinių nuotekų valymo įrenginys ir naftos produktų gaudyklė.

Anksčiau buvo vežami iš užsienio

Rytoj Dzūkijos sostinės įmonei konkurso „Pasiekimai aplinkosaugoje” apdovanojimas bus įteiktas už aplinkai palankiausią produktą - išplukdymo įrenginį (flotatorių). Jį „Traidenis” pradėjo gaminti prieš šešerius metus pirminiam nuotekų paruošimui atlikti - įvairios kilmės taršalams iš jų pašalinti. Įrenginio veikimo principas pagrįstas išplukdymu (flotacija).

Lietuvoje flotatorių daugiau niekas negamina, išskyrus „Traidenį”. Anksčiau esant poreikiui jie buvo tiekiami iš užsienio šalių.

Įmonė yra pagaminusi ir sumontavusi flotatorius skirtingose pramonės srityse - mėsos pramonės nuotekų bei kilimėlių ir darbo drabužių skalbyklų pirminiam nuotekų valymui.

Sumontavus šiuos įrenginius, sumažėja paviršinio ir gruntinio vandens teršimas nuotekomis iš pramonės ir žemės ūkio objektų.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.