Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Svečiai iš MUP „Vodokanal" Klin m. Maskvos sr.
2010 11 17
Svečiai iš MUP „Vodokanal" Klin m. Maskvos sr.
Š.m. lapkričio 15-16 d. įmonėje viešėjo Maskvos sr. Klin m. MUP „Vodokanal“ įmonės direktorius S. P. Borisov ir vyr. technologė A.V. Diukova.  Svečiai susipažino su įmonės nuotekų valymo įrenginių gamybos technologijomis, lankėsi UAB „Dzūkijos vandenys“, UAB „Druskininkų vandenys“,  apžiūrėjo Leipalingyje, Ąžuolinių gyv. sumontuotus UAB „Traidenis“ buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginius.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.