Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Įteiktas nacionalinis kokybės prizas
2010 12 03
Įteiktas nacionalinis kokybės prizas

Ketvirtadienio vakarą „Traideniui“ įteiktas nacionalinis kokybės prizas. Tai vienas aukščiausių įvertinimų per visą įmonės gyvavimą nuo 1996 metų.

Nuotekų valymo įrenginių iš stiklaplasčio gamybos Lietuvoje pradininkui „Traideniui“ nacionalinis kokybės prizas įteiktas vidutinių, mažiau nei 250 darbuotojų turinčių įmonių kategorijoje. UAB „Traidenis“ aplinkosaugos pramonės šakoje yra išskirtinė įmonė savo pajėgumais bei plačiu veiklos profiliu visoje Rytų ir Vidurio Europoje, NVS šalyse. 

Pagal skaičių keliasdešimtą, tačiau iš esmės vieną brangiausių apdovanojimų „Traidenis“ atsiėmė LR ūkio ministerijos organizuotoje verslo dienoje ir jai skirtame renginyje „Pagaminta Lietuvoje“ Vilniaus kongresų rūmuose. Įmonės įvertinimas Nacionaliniu kokybės prizu yra neatsitiktinis, tai nuoseklaus kryptingo darbo, inovacijų diegimo, kolektyvo brandos bei profesionalumo rezultatas.

Bendrovė šiais metais pradėjo gaminti akumuliacines, dvisluoksnes ir trisluoksnes talpas kieto kuro katilams, saulės kolektoriams, vėjo jėgainėms, šilumos siurblių sistemoms. Biotechnologiniuose procesuose, biodujų ir biodegalų gamyboje naudojamą trisluoksnę talpą „Traidenis“ pristatė šį rudenį – IFAT parodoje Miunchene (Vokietija). Tokio gaminio ekspozicijose neturėjo nė viena parodoje dalyvavusi žinoma firma.
Nuotrauka R. Danisevičiaus.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.